Dodávatelia

 CHIGO - klimatizácia, VRF systémy, vodné systémy                                                                                                                                                                          

Spoločnosť Chigo Group bola založená v roku 1994 v Číne. Skupina Guandong Chigo Air Conditioning Co.Ltd patriaca do koncernu Chigo Group je jedným z najväčších čínskych výrobcov klimatizácií s ročnou produkciou viac než 10 miliónov setov

V spolupráci so svetovými výrobcami kľúčových komponentov (kompresory Copeland, Hitachi, Mitsubishi, Sanyo, elektricke expanzne ventily Saginomiya, motory ventilátorov Panasonic) pri súčasnom dodržaní prijateľného pomeru kvality k cene, sa výrobky Chigo radia medzi špičku a to aj vďaka trvalému zameraniu na výskum a vývoj.  

Spoločnosť CHIGO má dlhodobo zavedený systém manažérstva kvality podľa ISO9001:2008, pričom dbá nielen na kvalitu, ale aj na nízky dopad na životné prostredie (výroba menej energeticky náročných zariadení), čo potvrdzuje certifikát zavedenia environmentálneho manažmentu ISO 14001:2004. Tieto certifikáty boli vydané nezávislou švajčiarskou spoločnosťou IQNet.

Navyše je spoločnosť držiteľom množstva ďalších certifikátov dokazujúcich splnenie rôznych požiadaviek na výrobky (bezpečnostných, kvalitatívnych) pre uplatnenie na rôznych trhoch. Ide napr. o certifikáty: CE, CB (Európa), GOST(Rusko), LCIE (Francúzsko), C-UL, ETL, CSA (Amerika, Kanada), TUV, EMC, GS (Nemecko)...

Výrobky spoločnosti Chigo sú dodávané do viac než 200 krajín sveta.

 AIRWELL - klimatizácia, vodné systémy                                                                                                                                                                                            

Francúzska spoločnosť Airwell bola založená v roku 1947 v meste Guyancourt blízko Paríža. Bola prvým Európskym výrobcom klimatizácii s priamym odparovaním. Už v roku 1950 spustila masovú výrobu prvých okenných jednotiek a v roku 1970 vyvinula split systém rozdelením okennej jednotky pre zníženie hlučnosti v interiéri. Výrobu prvého tepelného čerpadla spustila v roku 1980.

V súčasnosti po 73 rokoch existencie patrí Airwell medzi popredných dodávateľov a výrobcov klimatizačných technológií s celosvetovou pôsobnosťou.


 VORTICE - ventilátory, rekuperačné jednotky, vzduchotechnické zostavné jednotky, ohrievače                                                                                                

Talianska spoločnosť Vortice® bola založená v roku 1954 v Miláne v časti Tribiano. Jej zakladateľom je Attilio Pagani, ktorý skonštruoval prvý plastový ventilátor na odsávanie pár nazvaný Vortice, podľa ktorého neskôr pomenoval aj celú spoločnosť.

V portfóliu produktov sa nachádzajú axiálne, radiálne, potrubné, nástrešné ventilátory, spotrebiče pre kúpeľne, ventilátory na leto, elektrické ohrievače, kuchynské odsávače pár a čističe vzduchu. Vďaka tomuto širokému spektru produktov patrí k lídrom na trhu zameraným na domácnosti ale aj komerčnú sféru, pričom výrobky sú nielen vysoko kvalitné, spoľahlivé a bezpečné, ale ponúkajú aj pokrokový dizajn.

Už viac ako 65 rokov ponúka Vortice® riešenia pre zdokonalenie kvality ovzdušia, pričom bola jednou z prvých spoločností, ktoré mali kvalitu a parametre svojich produktov certifikované "IMQ" (Italian Mark of Quality Institute) nezávislou spoločnosťou, ktorá je celosvetovo známa a uznávaná. Vortice® kladie veľký dôraz na všetky potrebné testovacie procedúry, aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť užívateľa. Naviac, ako garancia pre zákazníka, sú testované aj výkonové parametre všetkých produktov a potvrdené certifikáciou IMQ.

V súčasnosti má spoločnosť Vortice® celosvetovú pôsobnosť s ročnou produkciou pre export viac ako 600 000 výrobkov. 


  DANTHERM - odvlhčovače, rezidenčné rekuperačné jednotky                                                                                                                                                      

Spoločnosť Dantherm Air Handling A/S bola založená v roku 1958 pánom Ejlert R. Olsenom. Počas prvých rokov sa výroba zameriavala len na ohrievače vzduchu, odvlhčovače a vetracie vzduchotechnické jednotky. V roku 1998 bolo protfólio rozšírené o jednotky pre chladenie telekomunikačných priestorov.

Inovatívne, spoľahlivé a energeticky efektívne zariadenia zabezpečujú tomuto Dánskemu výrobcovi pozíciu lídra medzi výrobcami stacionárnych a mobilných jednotiek.

Dantherm Air Handling má hlavné sídlo v Dánsku a pobočky v Nórsku, Švédsku, Veľkej Británii, USA a Číne.

Výrobou a vývojom rezidenčných rekuperačných jednotiek sa zaoberá divízia Dantherm ventilation. SABIANA - fancoily                                                                                                                                                                                                                                 

Taliansku spoločnosť SABIANA založili v roku 1929 Franco Binaghi a Benvenuto Anatrella, so zameraním na výrobu vykurovacích zariadení. Po úspešnom prekonaní vojnového a povojnového obdobia, spoločnosť prispôsobila svoj výrobný program moderným požiadavkám implementovaním automatizácie výrobného procesu pre vykurovacie jednotky a následne sa stala Európskym lídrom v tomto segmente.

V sedemdesiatich rokoch SABIANA predstavila sálavé panely, ktoré vo veľmi krátkom období preukázali svoje využitie, ako najmodernejší a najefektívnejší systém vykurovania veľkokapacitných priestorov. Pokrokový dizajn a technológia výroby prispôsobená na masovú produkciu týchto panelov zabezpečili, že sa spoločnosť SABIANA stala Európskym lídrom aj v tejto oblasti.

Vďaka 90-ročným skúsenostiam a vysokej spoľahlivosti, SABIANA dokazuje svoj hlavný zámer: garantovať zákazníkom kvalitný produkt a dôveryhodný vzťah s dodávateľom. Vďaka tejto filozofii je spoločnosť SABIANA pripravená prekonávať aj výzvy nadchádzajúcich rokov.

 


 PANASONIC - klimatizácia, VRF systémy, tepelné čerpadlá                                                                                                                                                               

Panasonic je celosvetovo jeden z najväčších výrobcov spotrebnej elektroniky, radený Fortune 500 na 3. miesto v rámci odvetvia elektronika a elektrotechnika.

Spoločnosť bola založená v roku 1918 v japonskom meste Osaka pánom Konosuke Matsushitou a vyrástla z prvých troch zamestnancov k dnes viac ako 270 000 zamestnancom. 

Profesionálne služby

Profesionálne služby

Oblasti chladenia, vzduchotechniky a odvlhčovania sa venujeme už viac ako 20 rokov

Technológie a kvalita

Technológie a kvalita

Dodávame tie najkvalitnejšie zariadenia od renomovaných výrobcov, ktorí udávaju trendy

Showroom v Bratislave a Košiciach

Showroom v Bratislave a Košiciach

Prídte nás navštíviť do našich pobočiek, kde nájdete odpovede na všetky otázky