PROFIL SPOLOČNOSTI

Vitajte na stránke spoločnosti KLIMAVEX a.s., ktorá sa zaoberá poradenstvom a predajom klimatizácií, ventilátorov, rekuperácií, tepelných čerpadiel a chladenia pre priemyselné objekty.

Výrobky, ktoré spoločnosť v spolupráci so zahraničnými, svetovo uznávanými, výrobcami dodáva na slovenský a český trh, patria k tým najkvalitnejším, ktoré je možné v oblastiach pôsobenia spoločnosti dodať, pri zachovaní veľmi priaznivého pomeru ceny k úžitkovej hodnote výrobkov.

Rastúci počet dlhodobo spolupracujúcich partnerských spoločností a spokojných klientov je citlivým ukazovateľom zvyšujúcej sa kvality a efektivity našej práce.

Účelom tejto stránky je poradiť ako vybrať a používať vhodný výrobok z nášho sortimentu a ponúknuť kvalitu za prijateľnú cenu.

Prioritné aktivity spoločnosti sú v oblasti vzduchotechniky, klimatizácie, chladenia, vykurovania. V týchto oblastiach zabezpečuje spoločnosť poradenstvo, veľkoobchod, maloobchod a servis. 

V súčasnosti pôsobí úspešne na slovenskom trhu s pobočkou v Bratislave a centrálou v Košiciach a spolu zamestnáva 19 zamestnancov. 

Na českom trhu pôsobí samostatná spoločnosť KLIMAVEX CZ a.s. s pobočkou v Olomouci a centrálou v Prahe.

Spoločnosť KLIMAVEX a.s. je certifikovaným importérom značiek AIRWELL (klimatizácia, chladiče vody), CHIGO (klimatizácia, VRF systémy), DANTHERM (odvlhčovače, rekuperačné jednotky), PANASONIC (klimatizácia, tepelné čerpadlá, VRF systémy), SABIANA (fancoily), VORTICE (ventilátory, rekuperačné jednotky, vzduchotechnické zostavné jednotky, ohrievače).

KLIMAVEX a.s.


Referencie a certifikáty nájdete v ľavej spodnej časti stránky v sekcii "O NÁS".


Profesionálne služby

Profesionálne služby

Oblasti chladenia, vzduchotechniky a odvlhčovania sa venujeme už viac ako 20 rokov

Technológie a kvalita

Technológie a kvalita

Dodávame tie najkvalitnejšie zariadenia od renomovaných výrobcov, ktorí udávaju trendy

Showroom v Bratislave a Košiciach

Showroom v Bratislave a Košiciach

Prídte nás navštíviť do našich pobočiek, kde nájdete odpovede na všetky otázky